Komisyon, Kurul ve Koordinatörlükler


 

AKADEMİK YÜKSELTME, ATAMA ve DEĞERLENDİRME KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ

Başkan

04.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEKEM KARA

Üye

04.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Üye

04.12.2020

YÜKSEKOKUL SEÇİM KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Esin ACAR

Yedek Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Enes Halit AYDIN

Yedek Üye

10.12.2020

Bil. İşl. Serhat AKDAĞ

Raportör

10.12.2020

WEB SORUMLULARI

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Oğuzhan YILDIZ (Müd. Yrd.)

Yüksekokul Sorumlusu

10.12.2020

Yük. Ok. Sek. Muhammet ERDEM

Yüksekokul Sorumlusu

10.12.2020

Bil. İşl. Serhat AKDAĞ

Yüksekokul Sorumlusu

10.12.2020

YÜKSEKOKUL KALİTE KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ

Başkan

13.03.2018

Öğr. Gör. Adalet KESKİN (Müd. Yrd.)

Üye

13.03.2018

Öğr. Gör. Oğuzhan YILDIZ (Müd. Yrd.)

Üye

13.03.2018

Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEKEM KARA

Üye

13.03.2018

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Üye

13.03.2018

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Üye

13.03.2018

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Üye

13.03.2018

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Üye

13.03.2018

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Üye

13.03.2018

Yük. Ok. Sek. Muhammet ERDEM

Üye

13.03.2018

Bil. İşlet. Ayşe BALCI TOPLU

Üye

13.03.2018

BİRİM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU ve İNCELEME KOMİSYONU

Elektrik ve Enerji Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Başkan

10.12.2019

Öğr. Gör. Adalet KESKİN

Üye

10.12.2019

Öğr. Gör. Havva KESKİN

Üye

10.12.2019

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Başkan

10.12.2019

Öğr. Gör. Burcu YERLİKAYA

Üye

10.12.2019

Öğr. Gör. Özgün ARMAN

Üye

10.12.2019

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Başkan

10.12.2019

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Üye

10.12.2019

Öğr. Gör. Emine ATAMAN

Üye

10.12.2019

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Başkan

10.12.2019

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

Üye

10.12.2019

Öğr. Gör. Zeynep KURNAZ ALKAN

Üye

10.12.2019

İnşaat Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi. İlknur BEKEM KARA

Başkan

10.12.2019

Öğr. Gör. Neslihan BERBEROĞLU

Üye

10.12.2019

Öğr. Gör. Harun Yüksel GÜLYAPRAK

Üye

10.12.2019

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Başkan

10.12.2019

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Üye

10.12.2019

Öğr. Gör. Halil Harun OĞUZ

Üye

10.12.2019

BURS ve YARDIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Adalet KESKİN (Müd. Yrd.)

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Oğuzhan YILDIZ

Üye

10.12.2020

Yük. Ok. Sek. Muhammet ERDEM

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Murat ŞAN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Sevil AY

Yedek Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Cuma KARA

Yedek Üye

10.12.2020

Bil. İşl. Serhat AKDAĞ

Raportör

10.12.2020

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Cuma KARA

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Havva KESKİN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Vildan ÇERİBAŞI

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Özgün ARMAN

Üye

10.12.2020

ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Esin ACAR

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Enes Halit AYDIN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Cuma KARA

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Havva KESKİN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Murat ŞAN

Üye

10.12.2020

YÜKSEKOKUL STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Murat ŞAN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Sevil AY

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Vildan ÇERİBAŞI

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Cuma KARA

Üye

10.12.2020

MUAFİYET, YATAY GEÇİŞ ve UYUM (intibak) KOMİSYONU

Elektrik Enerji Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Başkan

05.10.2019

Öğr. Gör. Adalet KESKİN

Üye

05.10.2019

Öğr. Gör. Havva KESKİN

Üye

05.10.2019

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Başkan

05.10.2019

Öğr. Gör. Burcu YERLİKAYA

Üye

05.10.2019

Öğr. Gör. Özgün ARMAN

Üye

05.10.2019

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Başkan

05.10.2019

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Üye

05.10.2019

Öğr. Gör. Emine ATAMAN

Üye

05.10.2019

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Başkan

05.10.2019

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

Üye

05.10.2019

Öğr. Gör. Zeynep KURNAZ ALKAN

Üye

05.10.2019

İnşaat Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi. İlknur BEKEM KARA

Başkan

05.10.2019

Öğr. Gör. Neslihan BERBEROĞLU

Üye

05.10.2019

Öğr. Gör. Harun Yüksel GÜLYAPRAK

Üye

05.10.2019

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Başkan

05.10.2019

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Üye

05.10.2019

Öğr. Gör. Halil Harun OĞUZ

Üye

05.10.2019

BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU (BEK)

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Adalet KESKİN (Müd. Yrd.)

Yüksekokul Koordinatörü

10.12.2020

Öğr. Gör. Esin ACAR

İnşaat Bölümü Koordinatörü

10.12.2020

Öğr. Gör. Özgün ARMAN

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Koordinatörü

 

10.12.2020

 Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Sosyal Hizmet Ve Danışmanlık Bölümü Koordinatörü

10.12.2020

Öğr. Gör. Seçkin UYĞUR

Elektrik ve Enerji Bölümü Koordinatörü

10.12.2020

Öğr. Gör. Zeynep KURNAZ ALKAN

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Koordinatörü

 

10.12.2020

TOPLUMSAL KATKI ve YÖNETİM SİSTEMİ KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Emine ATAMAN

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Neslihan BERBEROĞLU

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Halil Harun OĞUZ

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Harun Yüksel GÜLYAPRAK

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Sevil AY

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Seçkin UYĞUR

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Mehmet Tevfik AĞDAŞ

Üye

10.12.2020

STAJ EĞİTİM VE UYGULAMA KOMİSYONU

MESLEK YÜKSEKOKUL STAJ KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Adalet KESKİN (Müd. Yrd.)

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEKEM KARA

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Üye

10.12.2020

BÖLÜM STAJ KOMİSYONLARI

Elektrik ve Enerji Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Başkan

05.10.2017

Öğr. Gör. Adalet KESKİN

Üye

05.10.2017

Öğr. Gör. Havva KESKİN

Üye

05.10.2017

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Başkan

20.10.2020

Öğr. Gör. Vildan ÇERİBAŞI

Üye

20.10.2020

Öğr. Gör. Özgün ARMAN

Üye

20.10.2020

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Başkan

05.09.2019

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Üye

05.09.2019

Öğr. Gör. Emine ATAMAN

Üye

05.09.2019

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Başkan

05.10.2017

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

Üye

05.10.2017

Öğr. Gör. Zeynep KURNAZ ALKAN

Üye

05.10.2017

İnşaat Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi. İlknur BEKEM KARA

Başkan

31.10.2019

Öğr. Gör. Neslihan BERBEROĞLU

Üye

31.10.2019

Öğr. Gör. Esin ACAR

Üye

31.10.2019

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Başkan

20.10.2020

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Üye

20.10.2020

Öğr. Gör. Enes Halit AYDIN

Üye

20.10.2020

TANITIM ve ORGANİZASYON KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Adalet KESKİN (Müd. Yrd.)

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEKEM KARA

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Üye

10.12.2020

MEZUNİYET ve MEZUNLARLA İLETİŞİM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Oğuzhan YILDIZ (Müd. Yrd.)

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Mehmet Tevfik AĞDAŞ

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Harun Yüksel GÜLYAPRAK

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Enes Halit AYDIN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Vildan ÇERİBAŞI

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Sevil AY

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Emine ATAMAN

Üye

10.12.2020

SATIN ALMA ve MUAYENE KABUL KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Yük. Ok. Sek. Muhammet ERDEM

Başkan

10.12.2020

Şef Hülya ŞENTÜRK

Üye

10.12.2020

Bil. İşl. Ayşe BALCI TOPLU

Üye

10.12.2020

Bil. İşl. Serhat AKDAĞ

Yedek Üye

10.12.2020

TAŞINIR SAYIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ

Başkan

10.12.2020

Yük. Ok. Sek. Muhammet ERDEM

Üye

10.12.2020

Bil. İşl. Serhat AKDAĞ

Üye

10.12.2020

Şef Hülya ŞENTÜRK

Yedek Üye

10.12.2020

SOSYAL ve SPORTİF FAALİYETLER KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Oğuzhan YILDIZ (Müd. Yrd.)

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Volkan KÜÇÜK

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Harun Yüksel GÜLYAPRAK

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Mehmet Tevfik AĞDAŞ

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Murat ŞAN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Cuma KARA

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Burcu YERLİKAYA

Üye

10.12.2020

ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Temsil Ettiği Birim

Öğr. Gör. Burcu YERLİKAYA

Koordinatör

Yüksekokul Koordinatörü

Öğr. Gör. Sevil AY

Koordinatör

İnşaat Bölümü

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Koordinatör

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Koordinatör

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

Koordinatör

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Öğr. Gör. Özgün ARMAN

Koordinatör

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Koordinatör

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

FARABİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Temsil Ettiği Birim

Öğr. Gör. Havva KESKİN

Koordinatör

Yüksekokul Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEKEM KARA

Koordinatör

İnşaat Bölümü

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Koordinatör

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Koordinatör

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

Öğr. Gör. Salih AYDIN

Koordinatör

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Dr. Öğr. Burcu YERLİKAYA

Koordinatör

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Koordinatör

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

MEVLANA KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Temsil Ettiği Birim

Öğr. Gör. Oğuzhan YILDIZ (Müd. Yrd.)

Koordinatör

Yüksekokul Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEKEM KARA

Koordinatör

İnşaat Bölümü

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Koordinatör

Elektrik ve Enerji Bölümü

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

Koordinatör

Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

Öğr. Gör. Zeynep KURNAZ ALKAN

Koordinatör

Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

Dr. Öğr. Burcu YERLİKAYA

Koordinatör

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Öğr. Gör. Hakan TEMİZ

Koordinatör

Elektronik ve Otomasyon

 

 

 

ENGELLİ ÖĞRENCİLER BİRİMİ SORUMLUSU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Öğr. Gör. Emine ATAMAN

Birim Engelli Sorumlusu

23.11.2020

ORVİKS–KALİTE ve BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ PROGRAMI SORUMLULARI

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Yük. Ok. Sek. Muhammet ERDEM

Birim Sorumlusu

27.01.2020

Öğr. Gör. Oğuzhan YILDIZ

Birim Sorumlusu

27.01.2020

Bil. İşl. Serhat AKDAĞ

Birim Sorumlu Yardımcısı

27.01.2020

TEKNİK LABORATUVAR SORUMLULARI

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Sorumlu Olduğu Laboratuvar

Dr. Öğr. Üyesi İlknur BEKEM KARA

Bölüm Sorumlusu

İnşaat Bölümü Laboratuvarı

Öğr. Gör. Şükrü ÖZDEMİR

Bölüm Sorumlusu

Elektrik ve Enerji Bölümü Laboratuvarı

Öğr. Gör. Harun HACIFAZLIOĞLU

Bölüm Sorumlusu

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Lab.

Dr. Öğr. Üyesi Erman AYDIN

Bölüm Makine Laboratuvarı Sorumlusu

Elektronik ve Otomasyon Bölümü Laboratuvarı

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

Bölüm Elektrik Laboratuvarı Sorumlusu

Elektronik ve Otomasyon Bölümü Laboratuvarı

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ DANIŞMANLIKLARI

Elektrik Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı

Unvan-Ad-Soyad

Sınıf

Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Havva KESKİN

1. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Adalet KESKİN

2. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

İş Sağlığı ve Güvenliği Programı

Unvan-Ad-Soyad

Sınıf

Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Vildan ÇERİBAŞI

1. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Özgün ARMAN

2. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Sosyal Hizmet Programı

Unvan-Ad-Soyad

Sınıf

Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Nurullah YELBOĞA

1. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Emine ATAMAN

2. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Maliye Programı

Unvan-Ad-Soyad

Sınıf

Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Zeynep KURNAZ ALKAN

1. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Mehmet Serhat PANCAROĞLU

2. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

İnşaat Teknolojisi Programı

Unvan-Ad-Soyad

Sınıf

Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Harun Yüksel GÜLYAPRAK

1. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Neslihan BERBEROĞLU

2. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Yapı Denetimi Programı

Unvan-Ad-Soyad

Sınıf

Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Sevil AY

1. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Cuma KARA

2. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Mekatronik Programı

Unvan-Ad-Soyad

Sınıf

Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. İsmail YILDIZ

1. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı

Öğr. Gör. Halil Harun OĞUZ

2. Sınıf

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı