Meslek Yüksekokulumuzda 2020-2021 Akademik Mezuniyet ve İsmet Acar Yükseköğrenim Başarı Ödülleri Töreni gerçekleştirildi.

16 Aralık 2021, Perşembe 88

Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulu 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet ve İsmet Acar Yükseköğrenim Başarı Ödülleri Töreni

15 Aralık 2021

Meslek Yüksekokulumuzda dereceye giren mezunlarını ödüllendirdiği 2020-2021 Akademik Mezuniyet ve İsmet Acar Yükseköğrenim Başarı Ödülleri Töreni gerçekleştirildi.

Törene; Artvin Valisi Yılmaz DORUK, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı BİLGİN, Borçka Kaymakamı Ali Osman BULAT, Borçka Belediyesi Başkanı Ercan ORHAN, ilçemiz kurum amirleri, okulumuz öğretim elemanları, Meslek Yüksekokul bölümlerinde dereceye giren öğrencilerimiz ve aileleri katıldı.

Yedi Programda İlk Üçe Giren Öğrencilerimize 3000 TL, 2000 TL ve 1000 TL Hediye Edildi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, okul birincisi İlknur SUBAŞI’ nın konuşması ve mezuniyet kütüğüne isminin çakılması sonrasında Yüksekokul müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Muhammed ARDIÇ açılış konuşmasıyla öğrencilere seslendi. Okulumuz adına hazırlanan sinevizyon gösterisinin ardından “Kafkas Rüzgârı Folklor” ekibi yöresel halk oyunlarıyla izleyenleri büyüledi.

Değerli iş adamı İsmet Acar’ın duygu ve düşüncelerini aktardığı video mesajı sonrasında ödül töreni gerçekleştirildi. İsmet Acar tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da bölüm birincilerine 3000 TL, ikincilere 2000 TL, üçüncülere 1000 TL hediye edildi. Yedi programda toplam 22 öğrencimize ödülleri; Valimiz Yılmaz DORUK, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Sıtkı BİLGİN, İlçe Kaymakamımız Ali Osman BULAT, İlçe Belediye Başkanımız Ercan ORHAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet ERSOY, KYK ilçe Müdürü Metin EJDEROĞLU ve Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram BAKIR tarafından takdim edildi.

Mezuniyet andının ardından kep atma töreniyle program sona erdi.

Mezun öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz.